جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
دعای سلامتی امام عصر
خانه >> فرهنگی

فرهنگی

افشای برنامه وزارت دفاع آمریکا برای نفوذ بر کاربران توییتر

images (3)

(بسم الله الرحمن الرحیم) روزنامه گاردین فاش ساخت که بخش پژوهشی وزارت دفاع آمریکا با صرف میلیون‌ها دلار، ده‌ها مطالعه و تحقیق درباره چگونگی اثرگذاری بر شبکه‌های اجتماعی اینترنتی انجام داده است. بر اساس گزارش گاردین، آژانس پروژه‌های تحقیقاتی پیشرفته دفاعی آمریکا (دارپا) وابسته به پنتاگون پژوهش‌های گسترده‌ای درباره چگونگی اثرگذاری بر شبکه‌های اجتماعی همچون توییتر انجام داده است. مرکز ... ادامه مطلب »

حاشیه‌سازی‌ها در داخل کشور از کجا هدایت می‌شود؟!

176914

بحث حضور زنان در استادیوم‌های ورزشی، با شروع بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی والیبال به دستاویز و بهانه‌ای برای جنجال آفرینی و حاشیه‌سازی برخی افراد و رسانه‌ها تبدیل شده است. هفته گذشته همزمان با بازی ایران و برزیل در لیگ جهانی، تعداد انگشت شمار از این افراد خاص و نشان دارد، روبه روی استادیوم ۱۲ هزار نفری ... ادامه مطلب »

ایران در رسانه‌های صهیونیستی

1640872_344

(بسم الله الرحمن الرحیم) سرخط اخبار ایران در رسانه‌های صهیونیستی به همراه گزیده‌ای از مهمترین مطالب آن در ادامه برای استفاده کارشناسان و مخاطبان محترم آمده است:  محورهای اصلی اخبار روز گذشته رسانه‌های انگلیسی‌زبان صهیونیست‌ها درباره ایران شامل آغاز تدوین پیش‌نویس توافق جامع هسته‌ای، بحرانی بودن وضعیت اقتصاد ایران علی‌رغم تنفس از تحریم‌ها، لزوم حمایت اسرائیل از گروهک منافقین، عدم ... ادامه مطلب »

بهترین روش برای ازدواج جوانان

images

(بسم الله الرحمن الرحیم) در تربیت دینی و رشد فرهنگی در سطح عمومی نهاد خانواده جایگاه خاص و برجسته‌ای دارد و بدون تردید آنچه بهترین و بیشترین تأثیرگذاری و بازدهی را دارد، نهاد خانواده است، زیرا خانواده اولین و زیربنای بنیادی و اساسی جامعه در ابعاد مختلف است، بنابراین بر حسب اهمیت جایگاه خانواده در ارتقا بخشیدن فرهنگ جامعه در ... ادامه مطلب »

نامه اساتید دانشگاه به رؤسای قوا در اعتراض به تضعیف سازمان‌یافته عفاف و حجاب

noimage

متن این نامه به شرح ذیل است:  بسمه تعالی  رؤسای محترم قوای مجریه، مقننه و قضائیه  با سلام و احترام  بدون تردید مستحضرید فلسفه اصلی تشکیل نظام جمهوری اسلامی (بنابه فرمایش حضرت امام) تحقق و اجرای احکام الهی است و از سوی دیگر جدی‌ترین خطری که نظام اسلامی را تهدید می‌کند رخنه در اسلامیت نظام و تزلزل در ایمان و تدین جامعه است و ... ادامه مطلب »

اینترنت و فیلترهایی از نوع آمریکایی

images

(بسم الله الرحمن الرحیم) امروزه همه می توانند از طریق رایانه های شخصی، تبلت و تلفن های هوشمند خود، وارد دنیای بزرگ اینترنت شده و به تبادل اطلاعات بپردازند. اما اینترنت تیغ دو لبه ای است که جنبه مثبت و منفی دارد. نه تنها قادر است به تعالی انسان بینجامد بلکه انحطاط وی را نیز تسهیل می کند. از آنجا ... ادامه مطلب »

پیام فیلم روبوکاپ ۲۰۱۴ به ایرانیان +تصاویر

603137_979

- فیلم با صحبت‌های گوینده تلویزیون آمریکا شروع می‌شود: تا چهار ثانیه دیگه میریم روی خط؛ چهار، سه، دو، یک… ]مجری برنامه نواک روی آنتن می رود و می‌گوید:[ “قبلا بهتون گفته بودم که بدترین محله ها هم توی آمریکا، میتونه عاری از خطر و امن باشه! حالا اگه بهتون بگم که این قضیه میتونه بدون به خطر انداختن زندگی افراد و حتی ... ادامه مطلب »